Číslo trate
|
Trať, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
|
|
Úsek trate
|
Dátum a čas výluky/obmedzenia
|
|
120
|
Bratislava – Žilina
|
|
Bratislava hl. st. – Pezinok
|
Odrieknuté vlaky!
od pondelka (1.7.) do soboty (31.8.)
Viď informáciu TU!
|
|
Odrieknuté vlaky!
od pondelka (12.8.) do štvrtku (15.8.)
Viď informáciu TU!
|
||
121
|
Nové Mesto nad Váhom – Vrbovce – Velká nad Veličkou ČD
|
|
Vrbovce – Veselí nad Moravou ČD
|
od stredy (17.7.) do piatku (30.8.)
Viď informáciu TU!
|
|
129
|
Čadca – Skalité – Zwardoň (PKP)
|
|
Čadca – Skalité
|
od nedele (11.8.) do stredy (14.8.),
vždy od 7:30 do 14:30 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
131
|
Bratislava – Komárno (Dopravca RegioJet)
|
|
Nové Košariská – Kvetoslavov
|
v pondelok (12.8.) a utorok (13.8.),
vždy od 9:00 do 14:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Veľký Meder – Zemianska Olča
|
v nedeľu (4.8.)
od 7:30 do 16:30 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
150
|
Nové Zámky – Zvolen
|
|
Nová Baňa – Žarnovica
|
v utorok (13.8.)
od 8:30 do 19:10 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
v stredu (14.8.) a štvrtok (15.8.),
vždy od 8:30 do 16:10 hod.
Viď informáciu TU!
|
||
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
|
Rimavská Seč – Lenartovce
|
v pondelok (12.8.)
Viď informáciu TU!
|
|
Fiľakovo – Hajnáčka
|
v piatok (16.8.)
od 8:00 do 15:30 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
170
|
Vrútky – Zvolen os. st.
|
|
Vlkanová – Sliač
|
v pondelok (12.8.) a utorok (13.8.)
Viď informáciu TU!
|
|
180
|
Žilina – Košice
|
|
Ružomberok – Liptovská Teplá
|
Zmena nástupišťa!
v pondelok (12.8.) a utorok (13.8.),
vždy od 7:30 do 13:15 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Liptovská Teplá – Liptovský Mikuláš
|
Zmena nástupišťa!
v stredu (14.8.)
od 7:35 do 13:25 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
183
|
Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Štrbské Pleso
|
|
Starý Smokovec – Vyšné Hágy
|
v utorok (13.8.)
od 8:00 do 13:00 hod.
|
|
191
|
Michaľany – Medzilaborce mesto – Lupków PKP
|
|
(Michaľany –) Trebišov – Michalovce (– Humenné)
|
od utorka (6.8.) do piatku (13.9.)
Viď informáciu TU!
|
|