Číslo trate
|
Trať, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
|
Úsek trate
|
Dátum a čas výluky/obmedzenia
|
116
|
Kúty – Trnava
|
Šajdíkove Humence – Senica
|
od pondelka (2.10.) do piatku (6.10.),
vždy od 8:00 do 13:50 hod.
|
120
|
Bratislava – Žilina
|
Púchov – Považská Bystrica (– Žilina)
|
Dlhodobá výluka!
od pondelka (27.2.) do piatku (6.10.)
Viď aktuálne informácie TU!
|
Skrátenie trasy vlakov z/do ČR!
od soboty (19.8.) do piatku (6.10.)
|
Zmena nástupišťa!
od pondelka (9.9.) do piatku (6.10.)
|
Bratislava hl. st. – Bratislava–Rača
|
Meškanie vlakov!
od pondelka (2.10.) do stredy(4.10.), v sobotu (7.10.) a nedeľu (8.10.)
|
126
|
Žilina – Rajec
|
Žilina – Bytčica
|
vo štvrtok (5.10.)
od 7:20 do 13:20 hod.
|
128
|
Čadca – Makov
|
Turzovka - Makov
|
vo štvrtok (5.10.)
od 7:30 hod. do 17:00 hod.
|
140
|
Nové Zámky – Prievidza; Zbehy – Jelšovce
|
Veľké Bielice – Bystričany
|
v utorok (3.10.) a stredu (4.10.),
vždy od 7:10 do 12:45 hod.
|
Veľké Uherce – Bystričany
|
vo štvrtok (5.10.)
od 7:00 do 12:50 hod.
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
Lučenec – Fiľakovo
|
v pondelok (2.10.)
od 9:30 do 11:40 hod.
|
Lovinobaňa – Lučenec
|
od utorka (3.10.) do piatku (6.10.),
od 6:50 do 18:50/p17:15 hod.
|
162
|
Lučenec – Utekáč
|
Zlatno – Utekáč
|
v utorok (3.10.) a stredu (4.10.),
vždy od 8:45 do 13:25 hod.
|
Kokava nad Rimavicou – Utekáč
|
vo štvrtok(5.10.) a piatok (6.10.),
vždy od 8:20 do 13:40 hod.
|
170
|
Vrútky – Zvolen
|
Príbovce–Rakovo – Diviaky
|
Zmena nástupišťa!
od pondelka (2.10.) do piatku (6.10.),
od 7:30 do 13:00 hod.
|
173
|
Červená Skala – Margecany
|
Gelnica – Margecany
|
od pondelka (2.10.) do piatku (5.10.),
vždy od 9:30 do 14:00 hod.
|
174
|
Brezno – Jesenské
|
Rimavská Baňa – Hnúšťa
|
od pondelka (2.10.) do štvrtku (5.10.),
vždy od 8:00 do 12:15 hod.
|
181
|
Kraľovany – Trstená
|
Nižná – Trstená
|
Nepretržitá výluka!
od pondelka (18.9.) od 7:00 hod.
do piatku (20.10.)
|
183
|
Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Štrbské Pleso
|
Vyšné Hágy – Štrbské Pleso
|
od pondelka (2.10.) do piatku (6.10.),
vždy od 8:00 do 14:00 hod.
|
185
|
Poprad Tatry – Plaveč; Studený Potok – Tatranská Lomnica
|
Poprad–Tatry – Studený Potok
|
v stredu (4.10.)
od 7:30 do 18:30 hod.
Viď informáciu TU!
|
vo štvrtok (5.10.)
od 7:30 do 15:30 hod.
Viď informáciu TU!
|
191
|
Michaľany – Medzilaborce mesto – Lupków PKP
|
Trebišov – Výh Slivník
|
Odklon cez Michaľany!
v pondelok (2.10.), utorok (3.10.)
a štvrtok (5.10.)
od 7:00 do 15:30 hod.
|
196
|
Humenné – Stakčín
|
Snina – Stakčín
|
Dlhodobá výluka v pracovné dni!
od utorka (18.4.) do odvolania
|
Dlhé nad Cirochou – Stakčín
|
vo štvrtok (5.10.) a piatok (6.10.),
vždy od 8:00 do 13:00 hod.
|
|