Číslo trate
|
Trať, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
|
Úsek trate
|
Dátum a čas výluky/obmedzenia
|
116
|
Kúty – Trnava
|
Šajdíkove Humence – Senica
|
od stredy (18.10.) do piatku (20.10.),
vždy od 8:00 do 13:50 hod.
|
Senica – Smolenice
|
v sobotu (21.10.) a nedeľu (22.10.),
vždy od 8:05 do 13:40 hod.
|
120
|
Bratislava – Žilina
|
Trenčianske Bohuslavice – Kostolná–Zárečie
|
Zmena nástupišťa!
v stredu (18.10.) a piatok (20.10.),
|
129
|
Čadca – Skalité – Zwardoň (PKP)
|
Čadca – Skalité
|
od utorka (17.10.) do štvrtku (19.10.),
od 7:30 do 14:30 hod.
|
131
|
Bratislava – Komárno
|
Bratislava hl. st. – Bratislava–Nové Mesto
|
od pondelka (16.10.) do štvrtku (19.10.),
vždy od 8:55 do 15:30 hod.
|
Dunajská Streda – Dolný Štál
|
v sobotu (21.10.)
od 7:45 do 16:00 hod.
|
v nedeľu (22.10.)
od 9:25 do 15:10 hod.
|
137
|
Bratislava-Petržalka – Kittsee ÖBB
|
Bratislava–Petržalka – Parndorf ÖBB
|
v sobotu (21.10.)
od 7:00 do 17:00 hod.
|
143
|
Trenčín – Chynorany
|
Trenčín – Bánovce nad Bebravou
|
Nepretržitá výluka!
od pondelka (9.10.) do piatku (17.11.)
|
150
|
Nové Zámky – Zvolen
|
Šurany – Podhájska
|
od pondelka (16.10.) do stredy (18.10.)
a v sobotu (21.10.)
vždy od 8.00 do 18.00 hod.
|
v piatok (20.10.)
od 8.00 do 13.00 hod.
|
v nedeľu (22.10.)
od 8.00 do 15.00 hod.
|
152
|
Štúrovo – Levice
|
Tekovské Lužany – Levice
|
v pondelok (16.10.), stredu (18.10.)
a štvrtok (19.10.),
vždy od 7.30 do 13.30 hod.
|
v utorok (17.10.) a piatok (20.10.),
vždy od 7.30 do 17.30 hod.
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
Lovinobaňa – Tomášovce
|
od pondelka (16.10.) do stredy (18.10.)
a v piatok (20.10.)
od 8:30 do 11:30 hod.
|
Lučenec – Fiľakovo
|
vo štvrtok (19.10.)
od 8:10 do 17:50 hod.
|
Fiľakovo – Výh. Urbánka
|
Zmena trasy – odklon!
od pondelka (16.10.) do stredy (18.10.)
|
170
|
Vrútky – Zvolen
|
Diviaky – Odb. Dolná Štubňa
|
Zmena nástupišťa!
v stredu (18.10.) a štvrtok (19.8.),
vždy od8:10 do 13:00 hod.
|
Vrútky – Martin
|
Zmena nástupišťa!
v utorok (17.10.)
od 7:00 do 13:00 hod.
|
172
|
Banská Bystrica – Červená Skala
|
Slovenská Ľupča – Medzibrod
|
od utorka (17.10.) do štvrtku (19.10.),
vždy od 10:25 do 13:35 hod.
|
173
|
Červená Skala – Margecany
|
Prakovce – Gelnica
|
od pondelka (16.10.) do piatku (20.10.),
vždy od 9:10 do 14.00 hod.
|
180
|
Žilina – Košice
|
Ľubochňa – Ružomberok
|
Zmena nástupišťa!
od pondelka (16.10.) do štvrtku (19.10.),
vždy od 7:40 do 15:40 hod.
|
Liptovská Teplá – Výh. Paludza
|
Zmena nástupišťa!
v piatok (20.10.)
od 7:50 do 12:40 hod.
|
181
|
Kraľovany – Trstená
|
Nižná – Trstená
|
Nepretržitá výluka!
od pondelka (18.9.) od 7:00 hod.
do piatku (20.10.)
|
183
|
Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Štrbské Pleso
|
Poprad–Tatry – Starý Smokovec
|
vo štvrtok (19.10.) a piatok (20.10.),
vždy od 8:20 do 14:20 hod.
|
184
|
Starý Smokovec – Tatranská Lomnica
|
Starý Smokovec – Tatranská Lomnica
|
od pondelka (16.10.) do stredy (18.10.),
vždy od 8:00 do 14:00 hod.
|
185
|
Poprad Tatry – Plaveč; Studený Potok – Tatranská Lomnica
|
Kežmarok – Spišská Belá
|
v pondelok (16.10.) a utorok (17.10.),
vždy od 6:50 do 11:40 hod.
|
Spišská Belá z. – Podolínec
|
v stredu (18.10.)
od 7:10 do 12:10 hod.
|
188
|
Košice – Plaveč – Čirč – Muszyna PKP
|
Kysak – Drienovská Nová Ves
|
od pondelka (9.10.) do stredy (11.10.),
vždy od 8:20 do 13:50 hod.
|
Drienovská Nová Ves – Prešov
|
vo štvrtok (12.10.) a piatok (13.10.),
vždy od 8:20 do 13:40 hod.
|
191
|
Michaľany – Medzilaborce mesto – Lupków PKP
|
Michalovce – Strážske
|
v pondelok (16.10.)
od 10:30 do 15:30 hod.
|
Medzilaborce – Medzilaborce mesto
|
v utorok (17.10.)
od 8:30 do 13:30 hod.
|
Radvaň nad Laborcom – Medzilaborce
|
v stredu (18.10.),
od 8:50 do 13:20 hod.
|
Koškovce – Radvaň nad Laborcom
|
vo štvrtok (19.10.),
od 7:30 do 12:40 hod.
|
196
|
Humenné – Stakčín
|
Snina – Stakčín
|
Dlhodobá výluka v pracovné dni!
od utorka (18.4.) do odvolania
|
Humenné – Dlhé nad Cirochou
|
v piatok (20.10.)
od 8:00 do 12:30 hod.
|
|