Trať
|
Úsek trate s výlukou
|
Dátum a čas výluky
|
116
|
Kúty – Trnava
|
Senica - Jablonica -Smolenice
|
Nepretržitá výluka!
od štvrtku (17.9.) do stredy (4.11.)
|
120
|
Bratislava – Žilina
|
Púchov - Žilina
|
Dlhodobá výluka!
|
121
|
Nové Mesto nad Váhom – Vrbovce – Velká nad Veličkou ČD
|
Vaďovce - Stará Turá
|
od pondelka (12.10.) do stredy (14.10.),
vždy od 7.30 do 12.50 h
|
125
|
Púchov – Horní Lideč ČD
|
Púchov - Lúky pod Makytou
|
Dlhodobá výluka!
|
127
|
Žilina – Čadca – Mosty u Jablunkova ČD
|
Žilina - Čadca
|
od utorka (13.10.) do štvrtku (15.10.)
|
131
|
Bratislava – Komárno
|
Kvetoslavov - Lehnice
|
v sobotu (17.10.)
od 8.20 do 15.00 h
|
v nedeľu (18.10.)
od 8.20 do 16.00 h
|
135
|
Nové Zámky – Komárno – Komárom MÁV
|
Nové Zámky - Hurbanovo
|
od pondelka (12.10.) do stredy (14.10.),
vždy od 7.15 do 16.40 h
|
140
|
Nové Zámky – Prievidza; Zbehy – Jelšovce
|
Oslany - Bystričany
|
v utorok (13.10.)
od 7.00 do 13.20 h
|
145
|
Horná Štubňa – Prievidza
|
Handlová - Prievidza
|
vo štvrtok (15.10.)
od 7.20 do 14.30 h
|
160
|
Zvolen – Košice; Lenartovce – Bánréve MÁV
|
Lučenec - Fiľakovo
|
v pondelok (12.10.) a utorok (13.10.),
vždy od 8.20 do 11.45 h
|
Čečejovce - Veľká Ida
|
v utorok (13.10.) a stredu (14.10.),
vždy od 10.30 do 13.35 h
|
Veľká Ida - Haniska pri Košiciach
|
vo štvrtok (15.10.)
od 8.20 do 17.20 h
|
172
|
Banská Bystrica – Červená Skala
|
Banská Bystrica - Slovenská Ľupča
|
vo štvrtok (15.10.) a piatok (16.10.),
vždy od 10.25 do 13.30 h
|
174
|
Brezno – Jesenské
|
Rimavská Sobota - Jesenské
|
v utorok (13.10.) a stredu (14.10.),
vždy od 7.50 do 14.40 h
|
vo štvrtok (15.10.)
od 7.00 do 19.00 h
|
181
|
Kraľovany – Trstená
|
Tvrdošín - Trstená
|
v utorok (13.10.) a stredu (14.10.),
vždy od 7.40 do 16.40 h
|
183
|
Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Štrbské Pleso
|
Starý Smokovec - Vyšné Hágy
|
v utorok (13.10.), štvrtok (15.10.)
a piatok (16.10.),
vždy od 7.30 do 13.30 h
|
v stredu (14.10.)
od 7.30 do 16.30 h
|
188
|
Košice – Plaveč – Čirč – Muszyna PKP
|
Prešov - Veľký Šariš
|
od pondelka (12.10.) do stredy (14.10.),
vždy od 7.50 do 13.10 h
|
191
|
Michaľany – Medzilaborce mesto – Lupków PKP
|
Michaľany - Úpor
|
v pondelok (12.10.)
od 7.20 do 12.20 h
|
196
|
Humenné – Stakčín
|
Dlhé nad Cirochou - Stakčín
|
v pondelok (12.10.)
od 8.00 do 12.10 h
|
Snina - Stakčín
|
v utorok (13.10.)
od 7.50 do 12.30 h
|
|