Železničné.info pro PDA Železničné.info pro PDA - 24.02. 2024
Home | Top 10 | Vyhľadávanie |
MHD Bratislava - zobrazeno 10 z 53 
|1-10| |11-20| |21-30| |31-40| |41-50| |51-60|
Tunel je uzatvorený z oboch strán
BRATISLAVA 20. februára 2012 (DPB) - Odborná komisia dnes nariadila v súvislosti s pripravovanými sanačnými prácami obojstranné uzatvorenie tunela pod Hradom. Komisia vykonáva posledné rozbory vzoriek odobratých z prieskumných vrtov a do 24. februára 2012 predloží Dopravnému podniku Bratislava (DPB) komplexnú správu spoločne s návrhom sanačných prác.
 

Odborníci pripravujú projekt sanácie praskliny v tuneli pod Hradom

BRATISLAVA 15. februára 2012 (DPB) - Prizvaná odborná komisia vykonáva posledné odborné prieskumy a merania v tuneli pod Hradom, ktorý je od 2. februára 2012 uzatvorený. Návrh na sanáciu bude predložený do 24. februára 2012.
 

Bratislava: Tunel je dočasne uzavretý, električky premávajú náhradnou trasou

BRATISLAVA 2. februára 2012 (DPB) - Dopravný podnik Bratislavy, a.s., (DPB) informoval cestujúcu verejnosť, že pre komplikácie s technickým stavom Tunela, musel byť úsek dočasne uzatvorený. Električky liniek č. 1, 5 a 9 premávajú náhradnou trasou po nábreží a Jesenského. V smere do Dúbravky nie je linkou č. 1 obsluhovaná zastávka Námestie SNP a zastávka Kapucínska nie je obsluhovaná obojsmerne.

Bratislava: Cez víkend nebudú premávať električky na Obchodnej ulici

Dopravný podnik Bratislava oznámil, že počas víkendu 21. a 22. januára bude z dôvodu montáže vežového žeriavu na Radlinského ulici vylúčená premávka električiek na Obchodnej ulici a na časti Radlinského ulice. Električky liniek č. 5, 9 a 15 budú z dôvodu výluky premávať po zmenenej trase. Podrobné informácie o zmenených trasách sú uvedené v článku.

Vianočná električka v uliciach Bratislavy

Vianočnú atmosféru v hlavnom meste v dňoch od 6. do 23. decembra spríjemní aj sviatočne vyzdobená a vysvietená historická električka. DPB sa týmto spôsobom rozhodol prispieť k šíreniu predvianočnej nálady a zatraktívneniu Vianočných trhov, ktoré sa konajú v centre Bratislavy.

Bratislava: MHD bude posilnená linkou č. 7 z Vinohradov do centra

Dopravný podnik Bratislava, a. s., (DPB) oznámil, že vzhľadom na uzatvorenie úseku električkovej trate na Hlavnú stanicu zmonitoroval zvýšený nápor cestujúcich na železničnej zastávke Vinohrady. Na základe tohto prieskumu DPB zabezpečí posilnenie električkovej dopravy v úseku Železničná stanica Vinohrady – Centrum.

Pozastavenie električkovej dopravy na Hlavnú stanicu v Bratislave

BRATISLAVA 26. októbra 2011 (DPB) – Z dôvodu havarijného stavu koľajovej trate na trase od Radlinského cez Štefanovičovu ulicu nebude od 2. novembra 2011 zabezpečená električková doprava na Hlavnú stanicu. DPB v záujme bezpečnosti cestujúcej verejnosti budú vylúčené z premávky linky č. 2, 3, 8 a 13. Pre zachovanie prepravnej kapacity a dopravnej obslužnosti bude zabezpečená náhradná električková doprava linkami č. 15 a 16. Linka č. 15 nahradí nepremávajúce električky č. 2 a 13, linka č. 16 nahradí linky č. 3 a 8.

Dvere DPB sa otvorili aj v roku 2011

Uplynulú sobotu Dopravný podnik Bratislava, a.s., (DPB) pripravil pre Bratislavčanov Deň otvorených dverí. Do depa DPB som si odskočil z rendezu, aby som zachytil atmosféru z tejto akcie. Počasie babieho leta akciám v sobotu prialo. Tým, ktorí nemali možnosť zájsť do depa DPB, ponúkam krátku fotoreportáž z tejto akcie, a samozrejme nielen im.

Tip na víkend: Bratislavský dopravca otvorí brány pre verejnosť

Dňa 24. septembra Dopravný podnik Bratislava a.s., opäť otvára svoje brány pre verejnosť. Fanúšikovia verejnej dopravy si budú môcť vo vozovni Jurajov Dvor od 10:00 do 15:00 vychutnať bohatý program. Na podujatí bratislavský dopravca predstaví vozidlá MHD, ktoré premávajú v súčasnosti, ale na svoje si prídu aj milovníci historických električiek, trolejbusov a autobusov.

Bratislava: Výluka električkovej dopravy v tuneli

BRATISLAVA 17. mája 2011 (DPB) - Dopravný podnik Bratislavy oznámil, že dňa 21. mája 2011 (sobota) bude z dôvodu vykonávania revíznych prác vylúčená premávka električiek cez tunel. Z tohto dôvodu budú električky liniek 1, 5 a 9 premávať po náhradných trasách.


Home