Železničné.info pro PDA Železničné.info pro PDA - 04.02. 2023
Home | Top 10 | Vyhľadávanie |
MHD Bratislava - zobrazeno 10 z 53 
|1-10| |11-20| |21-30| |31-40| |41-50| |51-60|
Oprava električkovej trate na Krížnej ulici v Bratislave (3.)
Dnes som využil slnečné letné počasie a zašiel som sa na Krížnu opäť pozrieť. Prebieha tu oprava električkovej trate. O oprave som už priniesol nejaké informácie aj fotky. Práce za dva týždne pokročili. Podľa medializovaných informácií by mala byť električková trať od septembra v prevádzke, ale vzhľadom na stav rekonštrukcie tomu veľmi neverím. Ako to vlastne vyzerá na Krížnej ulici v Bratislave viac povedia fotografie. 

Bratislava: Rekonštrukcia trate Krížna - Legionárska, návrat liniek X6 a X14 na ich pôvodné trasy

BRATISLAVA  6. augusta 2010 (DPB) - Od 13. augusta 2010 (piatok) budú v križovatke Legionárska - Krížna - Karadžičova obnovené odbočovania doľava. Autobusy budú premávať po svojich pôvodných trasách nasledovne:
 

Oprava električkovej trate na Krížnej ulici v Bratislave (2.)

Od soboty 10. júla 2010 prebieha oprava električkovej trate na Krížnej ulici v Bratislave. O oprave som už priniesol nejaké informácie aj fotky. Dnes som na Krížnu ulicu opäť zašiel a tu je druhá reportáž z prebiehajúcej opravy.
 

Oprava električkovej trate na Krížnej ulici v Bratislave (1.)

Zhodou okolností som v podvečer piatok 9. júla 2010 čakal na električku na Trnavskom mýte v Bratislave. Moju pozornosť upútala osoba, ktorá na stojan značky zastávky električiek nalepila oznam o výluke, ktorá začala na druhý deň, v sobotu 10. júla 2010. Môžem povedať, že mnoho ľudí, ktorí si vzápätí oznam prečítali, zostalo prekvapených a nechápali, ako Dopravný podnik Bratislavy takýmto spôsobom, zo dňa na deň, realizuje v tejto lokalite výluku električkovej dopravy.

Bratislava: Havarijné vylúčenie električkovej dopravy na trati Krížna - 2. zmena

BRATISLAVA 22. júla 2010 (BID) - Od 10. júla 2010 (sobota)je z dôvodu havarijného stavu trate vylúčená električková doprava na Krížnej v úseku medzi zastávkami LegionárskaTrnavské mýto.
 
 

Bratislava: Havarijné vylúčenie električkovej dopravy na trati Krížna

BRATISLAVA 8. júla 2010 (DPB) - Od 10. júla 2010 (sobota) od začiatku dennej premávky bude vylúčená električková doprava na Krížnej a Vajnorskej ulici v úseku Vazovova - Tomášikova a do Ružinova z dôvodu havarijného stavu trate Krížna, počas trvania uzávierky trate v tuneli so zmenou prevádzky v električkovej doprave. Nasledovné linky budú premávať v mimoriadnom prevádzkovom režime:

Bratislava: Výluka električkovej dopravy do Karlovej Vsi a Dúbravky

BRATISLAVA 29. júna 2010 (DPB) - Dňa 2. júla 2010 (piatok) od ukončenia dennej premávky do 6. júla 2010 (utorok) do začiatku dennej premávky bude vylúčená električková doprava do Karlovej Vsi a Dúbravky z dôvodu opravy koľajovej trate v oblúku Riviéra.
 

Odborný posudok potvrdil havarijný stav Starého mosta

BRATISLAVA 25. mája 2010 (BRATISLAVA) - Odborný posudok, ktorý hodnotí stav bratislavského Starého mosta je už známy. Zo 7-stupňovej stupnice poškodenia sa na celom Starom moste potvrdil šiesty stupeň. Podľa odborného posudku z mimoriadnej prehliadky a vyhodnotenia aktuálnych geodetických meraní a dynamických skúšok nastalo zvýšenie intenzity únavového procesu mostnej konštrukcie, a tým zníženie jej únavovej životnosti na minimum.

Víkendová výluka električiek na Šafárikovom námestí (2.)

BRATISLAVA 10. mája 2010 (BID) - V dňoch 15. až 16. mája 2010 (sobota, nedeľa) bude z dôvodu 2. etapy opravy električkovej trate vylúčená doprava električiek cez Šafárikovo námestie. Presmerovanie liniek bude rovnaké ako predchádzajúci víkend.
 

Víkendová výluka električiek na Šafárikovom námestí

BRATISLAVA 4. mája 2010 (BID) - V dňoch 8. až 9. mája 2010 (sobota, nedeľa) bude z dôvodu 1. etapy opravy električkovej trate vylúčená doprava električiek cez Šafárikovo námestie.
 


Home