Železničné.info pro PDA Železničné.info pro PDA - 05.02. 2023
Home | Top 10 | Vyhľadávanie |
������������D
Mimoriadny cestovný poriadok lôžkového vozňa Košice – České Budějovice
admin, 10.11.2009 (9229 prečítané)

BRATISLAVA 9. novembra (ZSSK)Priamy lôžkový vozeň z Košíc do Českých Budějovíc bude mať od pondelka 16. novembra do stredy 18. novembra 2009 mimoriadny cestovný poriadok. Dôvodom sú rekonštrukčné a výlukové práce v úseku jazdy priameho vozňa na českom území.

V pondelok 16. novembra a v stredu 18. novembra 2009 pôjde lôžkový vozeň nasledovne:

Priamy lôžkový vozeň Košice – Bohumín – Brno – Jihlava – České Budějovice pôjde len po Železničnú stanicu Brno hlavní nádraží radený v rýchliku 660 Rožmberk. Cestujúci pôjdu po Železničnú stanicu Náměšť nad Oslavou náhradnou autobusovou dopravou a v úseku Náměšť nad Oslavou náhradnou súpravou na sedenie. V opačnom smere budú cestujúci z Českých Budějovíc cestovať v náhradnej súprave na sedenie. V Brne prestúpia do priameho lôžkového vozňa radeného v rýchliku 661 Rožmberk do Bohumína a následne do Košíc.

V utorok 17. novembra 2009 pôjde priamy lôžkový vozeň z Českých Budějovíc mimoriadne len po Železničnú stanicu Brno hlavní nádraží. Odtiaľ budú cestujúci do Českých Budějovíc prepravení nasledovne:
 
  • v úseku Brno hlavní nádraží– Okříšky vo vozňoch na sedenie
  • v úseku Okříšky – Jihlava náhradnou autobusovou dopravou
  • v úseku Jihlava – České Budějovice vo vozňoch na sedenie 
 
Všetky podrobnosti o cestovaní vlakom získate na čísle Kontaktného centra 18 188,  v osobných pokladniciach Železničnej spoločnosti Slovensko, a. s. alebo na internetovej stránke www.slovakrail.sk.

Home