Železničné.info pro PDA Železničné.info pro PDA - 05.02. 2023
Home | Top 10 | Vyhľadávanie |
������������BB
Výluka v Rakúsku
admin, 03.06.2010 (4998 prečítané)

BRATISLAVA 31. mája 2010 (ZSSK) - Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK) oznamuje cestujúcim, že v nedeľu 6. júna 2010 bude na rakúskych železniciach výluka v úseku Wien Erzherzog-Karl-Strasse – Raasdorf na trati z Viedne do železničnej stanice Marchegg.

Medzištátne vlaky do a z Bratislavy hl. st., pôjdu odklonovou trasou a nebudú zastavovať v železničných staniciach Siebenbrunn-Leopoldsdorf a Schönfeld-Lassee.
 
Cestujúci do týchto železničných staníc môžu v železničnej stanici Marchegg prestúpiť do regionálneho osobného vlaku z Marcheggu do Viedne.

Všetky vlaky rakúskych železníc budú nahradené autobusovou dopravou v úseku Wien Erzherzog-Karl-Strasse – Wien Hausfeldstrasse – Raasdorf a späť.

Informácie o odklonoch vlakoch sú k dispozícii na internetovej stránke www.oebb.at, kde sú zverejnené informácie o jednotlivých vlakoch a ich odklonových trasách.
 
Všetky podrobnosti o cestovaní vlakom získate na čísle Kontaktného centra 18 188,  v osobných pokladniciach Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s. alebo na internetovej stránke www.slovakrail.sk.
 

Home