Železničné.info pro PDA Železničné.info pro PDA - 05.02. 2023
Home | Top 10 | Vyhľadávanie |
V������������luky 2010
Výluky na tratiach ŽSR od pondelka s NAD
admin, 07.11.2010 (7665 prečítané)

Výluky na tratiach ŽSR s náhradnou autobusovou dopravou v týždni od 8.11.2010 do 14.11.2010

Cestujete vlakom? Zistite si, či na Vašej trati nie sú výluky vlakovej dopravy.

V 45. týždni od pondelka 8. novembra do nedele 14. novembra 2010 budú tieto výluky s NAD.

 
Trať
Trať - úsek trate s výlukou
Dátum a čas výluky
121
Nové Mesto nad Váhom – Vrbovce
 
Vaďovce - Čachtice
od pondelka (8.11.) do štvrtka (11.11.), 1)
vždy od 8.00 do 13.30 hod.
127
Žilina – Čadca
 
Žilina - Čadca
od pondelka (8.11.) do nedele (14.11.) 2)
od 19.40 do 00.10 hod. nasledujúceho dňa
131
Bratislava – Komárno
 
Dolný Bar - Dunajská Streda
v stredu (10.11.) a štvrtok (11.11.)
vždy od  6.35 do 13.55 hod.
140
Nové Zámky – Prievidza; Zbehy – Jelšovce
 
Komjatice – Ivanka pri Nitre
v pondelok (8.11.) a utorok (9.11.),
vždy od 7.20 hod. do 16.50 hod.
 
Komjatice - Šurany
v stredu (10.11.) a štvrtok (11.11.), 3)
vždy od 7.50 do 13.10 hod.
150
Nové Zámky – Zvolen
 
Nová Baňa - Žarnovica
v utorok (9.11.) a stredu (10.11.),
vždy od 8.50 do 12.15 hod.
160
Zvolen – Košice; Lenartovce – Bánréve MÁV
 
Fiľakovo - Hajnáčka
v utorok (9.11.), stredu (10.11.) a piatok (12.11.), vždy od 8.40 do 10.35 hod.
a od 11.10 do 13.40 hod.
vo štvrtok (11.11.) od 8.40 do 13.40 hod.
165
Plešivec – Muráň
 
Plešivec - Hucín
od pondelka (8.11.) do piatku (12.11.),
vždy od 7.00 do 12.00 hod.
170
Zvolen – Banská Bystrica
 
Banská Bystrica - Kostiviarska
Nepretržitá výluka
od stredy (4.11.) do stredy (8.12.),
informácie TU!
172
Banská Bystrica – Červená Skala
 
Polomka - Heľpa
vo štvrtok (11.11.) 
od 7.30 do 11.05 hod.
173
Červená Skala – Margecany
 
 
Prakovce - Gelnica
v utorok (9.11.) a stredu (10.11.),
vždy od 7.50 do 12.50 hod.
174
Brezno – Jesenské
 
Pohronská Polhora - Tisovec
od pondelka (8.11.) do piatku (12.11.),
vždy od 7.20 do 11.20 hod.
183
Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Štrbské Pleso
 
Vyšné Hágy - Štrbské Pleso
v pondelok (8.11.) a utorok (9.11.),
vždy od 8.00 do 13.00 hod.
185
Poprad Tatry – Plaveč; Studený Potok – Tatranská Lomnica
 
Podolínec - Stará Ľubovňa
v stredu (10.11.) a štvrtok (11.11.),
vždy od 8.30 do 13.30 hod.
188
Košice – Plaveč – Čirč – Muszyna PKP
 
Veľký Šariš - Sabinov
v pondelok (8.11.) a utorok (9.11.),
vždy od 8.20 do 12.30 hod.
191
Michaľany – Medzilaborce mesto – Lupków PKP
 
Trebišov - Bánovce nad Ondavou
v pondelok (8.11.) a utorok (9.11.),
vždy od 9.20 do 15.20 hod.
 
Bánovce nad Ondavou - Michalovce
v stredu (10.11.) 
od 9.00 do 15.00 hod.
 
Strážske - Humenné
vo štvrtok (11.11.) 
od 8.20 do 14.00 hod.
193
Prešov – Humenné
 
Strážske - Humenné
vo štvrtok (11.11.) 
od 8.20 do 14.00 hod.
Zdroj: ŽSR ZSSK
BEZ ZÁRUKY – SLEDUJTE AKTUÁLNE INFORMÁCIE!
 
 
1)  Vlak Os 3129 je nahradený NAD na úseku Stará Turá (odchod 12.54 h) - Čachtice a vlak Os 3108 je nahradený NAD na úseku Čachtice (odchod 13.15 h) - Stará Turá.
 
2)  NAD sú počas nočných výluk nahradené vlaky:
 
·       Os 3938 (Žilina odchod 19.54 h - Čadca príchod 20.36 h)
·       Os 3940 (Žilina odchod 20.54 h - Čadca príchod 21.37 h)
·       Os 3942 (Žilina odchod 22.35 h - Čadca príchod 23.16 h)
·       Os 3927 (Čadca odchod 23.46 h - Žilina príchod 00.07 h)
 
3)  Vlak Os 5051 je nahradený NAD na úseku Nové Zámky (odchod 8.47 h) - Ivánka pri Nitre (príchod 9.31 h)
 

Pozn.: Niektoré informácie o výlukách zverejnené na stránke ŽSR a ZSSK sa mierne líšia.

Home