odchod
|
stanica
|
príchod
|
09:50
|
Košice
|
15:15
|
10:58
|
Medzev
|
14:00
|
odchod
|
kyvadlová jazda
|
príchod
|
11:20
|
Medzev
|
11:45
|
11:30
|
Jasov
|
11:35
|
Svisiace lnky:
Vstavba TIOP v Moldave nad Bodvou (27.07.2015)
Koick detsk historick eleznica v Medzeve (26.03.2015)
ivot na trati Moldava nad Bodvou - Medzev (21.06.2014)
Magda viezla krov (01.07.2013)
Tra 168: Moldava nad Bodvou - Medzev (27.09.2007)