Číslo trate
|
Trať, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
|
|
Úsek trate
|
Dátum a čas výluky/obmedzenia
|
|
125
|
Púchov – Horní Lideč ČD
|
|
Púchov – Lúky pod Makytou
|
Zmena nástupišťa!
do stredy (30.09.) do 08:20 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
126
|
Žilina – Rajec
|
|
Lietavská Lúčka – Rajec
|
v piatok (25.09.)
od 09:00 do 15:00 hod.
|
|
128
|
Čadca – Makov
|
|
Čadca – Turzovka
|
od pondelka (21.09.) do štvrtku (24.09.),
vždy od 08:30 do 13:30 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
v sobotu (26.09.) a nedeľu (27.09.),
vždy od 07:30 do 14:30 hod.
Viď informáciu TU!
|
||
131
|
Bratislava – Komárno (Dopravca RegioJet)
|
|
Nové Košariská – Kvetoslavov
|
v pondelok (21.09.) a utorok (22.09.),
vždy od 09:45 do 13:55 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Dolný Štál – Veľký Meder
|
vo štvrtok (24.09.) a piatok (25.09.),
vždy od 08:50 do 14:10 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Zlatná na Ostrove – Komárno
|
v sobotu (26.09.) a nedeľu (27.09.),
vždy od 08:15 do 15:15 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
135
|
Nové Zámky – Komárno – Komárom MÁV
|
|
Nové Zámky – Hurbanovo
|
od pondelka (21.09.) do piatku (25.09.),
vždy od 08:20 do 14:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
137
|
Bratislava-Petržalka – Kittsee ÖBB
|
|
Bratislava–Petržalka – Bruck a. d. Leitha ÖBB
|
v sobotu (17.10.)
od 07:00 do 17:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
141
|
Leopoldov – Kozárovce
|
|
Leopoldov – Hlohovec – Alekšince
|
v utorok (22.09.)
od 08:40 do 14:10 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Leopoldov – Hlohovec
|
v stredu (23.09.)
od 08:40 do 14:10 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
145
|
Prievidza – Horná Štubňa
|
|
Chrenovec – Handlová
|
Nepretržitá výluka!
od pondelka (21.09.) od 08:05 hod.
do soboty (10.10.) do 18:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
150
|
Nové Zámky – Zvolen
|
|
Lok – Kalná nad Hronom – Levice
|
vo štvrtok (24.09.) a piatok (25.09.),
od 08:40 do 18:30/13:30 hod.
|
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
|
Fiľakovo – Hajnáčka
|
od pondelka (21.09.) do piatku (25.09.),
od 07:45 do 10:15 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Lovinobaňa – Lučenec
|
v sobotu (26.09.)
od 20:25 do 24:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
162
|
Lučenec – Utekáč
|
|
Breznička – Poltár
|
od pondelka (21.09.) do piatku (25.09.),
vždy od 07:25 do 12:30 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
170
|
Vrútky – Zvolen
|
|
Banská Bystrica – Čremošné
|
vo štvrtok (24.09.)
od 10:25 do 13:35 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
171
|
Zvolen – Diviaky
|
|
Hronská Dúbrava – Kremnica
|
od pondelka (21.09.) do piatku (25.09.),
vždy od 07:15 do 15:30 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
172
|
Banská Bystrica – Červená Skala
|
|
Slovenská Ľupča – Medzibrod – Dubová
|
od pondelka (21.09.) do piatku (25.09.),
od 10:15 do 14:00/13:50 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
173
|
Červená Skala – Margecany
|
|
Nálepkovo – Mníšek nad Hnilcom
|
od pondelka (21.09.) do piatku (25.09.),
vždy od 09:20 do 14:30 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
174
|
Brezno – Jesenské
|
|
Rimavská Baňa – Rimavská Sobota
|
v pondelok (21.09.)
od 08:20 do 12:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Hnúšťa – Rimavská Baňa
|
od utorka (22.09.) do štvrtku (24.09.),
od 08:00 do 12:15 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
182
|
Štrba – Štrbské Pleso
|
|
Štrba - Štrbské Pleso
|
Nepretržitá výluka!
od pondelka (06.07.2020) od 08:10 hod.
do nedele (31.01.2021) do 18:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
196
|
Humenné – Stakčín
|
|
Dlhé nad Cirochou – Snina – Stakčín
|
v utorok (22.09.) a stredu (23.09.),
vždy od 08:00 do 12:10 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Snina – Stakčín
|
v piatok (24.09.)
od 07:50 do 12:50 hod.
Viď informáciu TU!
|
|