Číslo trate
|
Trať, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
|
Úsek trate
|
Dátum a čas výluky/obmedzenia
|
121
|
Nové Mesto nad Váhom – Vrbovce – Velká nad Veličkou ČD
|
Nové Mesto nad Váhom – Vaďovce
|
od pondelka (03.05.) do piatku (07.05.),
vždy od 07:40 do 12:40 hod.
|
131
|
Bratislava – Komárno
|
Podunajské Biskupice – Nové Košariská
|
v pondelok (03.05.), utorok (04.05.) a sobotu (08.05.),
vždy od 09:50 do 13:50 hod.
|
141
|
Leopoldov – Kozárovce
|
Leopoldov –Rišňovce/
Alekšince
|
od utorka (04.05.) do štvrtku (06.05.),
vždy od 08:40 do 14:00 hod.
|
145
|
Prievidza – Horná Štubňa
|
Chrenovec – Handlová
|
Nepretržitá výluka!
od stredy (28.04.) od 08:05 hod.
do utorka (04.05.) do 18:00 hod.
|
Nepretržitá výluka!
od stredy (05.05.) od 08:05 hod.
do stredy (12.05.) do 18:00 hod.
|
150
|
Nové Zámky – Zvolen
|
Žiar nad Hronom – Zvolen os. st.
|
v stredu (05.05.)
od 08:10 do 12:05 hod.
|
153
|
Zvolen os. st. – Šahy – Čata
|
Zvolen os. st. – Dobrá niva
|
Nepretržitá výluka!
od piatku (07.05.) od 07:30 hod.
do utorka (11.05.)
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
Veľká Ida – Haniska pri Košiciach
|
v stredu (05.05.) a štvrtok (06.05.),
vždy od 07:25 do 12:10 hod.
|
170
|
Vrútky – Zvolen
|
Vlkanová – Zvolen os. st.
|
vo štvrtok (06.05.)
od 07:55 do 14:30 hod.
|
174
|
Brezno – Jesenské
|
Rimavská Baňa – Rimavská Sobota
|
od utorka (04.05.) do štvrtku (06.05.),
vždy od 08:20 do 12:00 hod.
|
180
|
Žilina – Košice
|
Svit – Poprad–Tatry
|
v sobotu (08.05.) a nedeľu (09.05.),
vždy od 07:00 do 19:00 hod.
|
182
|
Štrba – Štrbské Pleso
|
Štrba - Štrbské Pleso
|
Nepretržitá výluka!
od pondelka (06.07.2020) od 08:10 hod.
do pondelka (31.05.2021)
|
183
|
Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Štrbské Pleso
|
Poprad–Tatry – Starý Smokovec
|
v pondelok (03.05.) a utorok (04.05.),
vždy od 08:25 do 14:25 hod.
|
Vyšné Hágy – Štrbské Pleso
|
vo štvrtok (06.05.)
od 08:00 do 14:00 hod.
|
191
|
Michaľany – Medzilaborce mesto – Lupków PKP
|
Michaľany – Úpor
|
v pondelok (03.05.) a utorok (04.05.),
vždy od 08:30 do 14:30 hod.
|
193
|
Prešov – Humenné
|
Prešov – Kapušany pri Prešove
|
v utorok (04.05.) a stredu (05.05.),
vždy od 08:00 do 13:40 hod.
|
Hanušovce nad Topľou – Čierne nad Topľou
|
vo štvrtok (06.05.) a piatok (07.05.),
vždy od 08:00 do 13:40 hod.
|
194
|
Prešov – Bardejov
|
Raslavice – Bardejov
|
v pondelok (03.05.)
od 07:20 do 13:00 hod.
|